הזוכה במקום השני בתחרות אלוף ישראל- יהודה סבג

יהודה סבג מר ישראלהזוכה במקום השני בתחרות מר ישראל 

כמדי שנה בשנה, מארגן איגוד IPC האיגוד לפיתוח גוף המוביל בישראל
כל שנה מגיעים לתחרות מאות ישראלים לעונת האביב ועונת הסתיו –  המתחרים על התואר הנכסף  “אלוף ישראל”. התחרות נחשבת יוקרתית במיוחד

יהודה סבג מר ישראל 2019 יהודה סבג מר ישראל

יהודה סבג מר ישראל

ההכנה האינטנסיבית לתחרות פיתוח הגוף

הכנה לתחרויות של IPC הן תהליך מורכב, הכרוך בהשקעה מרובה של זמן ומאמצים. רוב המתחרים אינם חסרי ניסיון, אולם אלו שכן, נעזרים ב מאמן כושר אישי  המלווה אותם בכל שלבי ההכנה ועד לעליה לבמה. זה לא עניין של מה בכך לפתח אורח חיים בריא ושגרת אימון יומיומית, המובילה לתוצאות הנפלאות שאנו רואים בתמונות.

בתחרות האחרונה, שהתקיימה לפני מספר ימים בתאריך 29.10.19, התמודדו מספר ישראלים על התארים: פיתוח גוף גברים, ביקיני נשים, פיזיק גברים, פיטבאדי נשים ועוד.

השערים נפתחו בשעה 17:00, משכן פיס עירוני למוסיקה ואמוניות ברעננה, ועל הבמה עלו עשרות מתמודדים חטובים ושריריים. כל המתמודדים ללא יוצא מן הכלל, הכינו את עצמם חודשים ארוכים לפני התחרות בהצמדות להוראות מאמני הכושר האישיים שלהם ובאימונים סדירים.

אנו גאים לומר, שחלק בלתי נפרד מצוות BeastMode, הלא הוא יהודה סבג, קטף את המקום השני בתחרות עבור התואר קלאסיק פיזיק גברים באיגוד IPC , והגיע למקום השלישי והמכובד בתואר אלוף ישראל מאסטר בכבודו ובעצמו. יהודה חזר הביתה עם שתי מדליות, שילוו אותו לאורך שנים ויזכירו לו שההשקעה באימונים אכן משתלמת.

 

יהודה סבג – מר ישראל

יהודה סבג, שזכה במקום השלישי, הוא חלק מצוות הפורטל BeastMode, כשהמוטו שתמיד מלווה אותו בכל פועלו הוא “The Beast Of the Beasts”.

ישנם מחקרים רבים המוכיחים את הקשר הישיר בין הגוף לנפש. יהודה קורא לכל גולשי BeastMode לא להרתע מפעילות גופנית, ולקרוא מידע בנושא כדי לקבל מוטיבציה לאימונים.

מידע רב בתחום האימונים, כולל כל אנשי המקצוע הרלוונטיים, המוצרים ותוספי התזונה מחכים לכם באתר BeastMode.

אנו מאחלים ליהודה סבג, שהוא חלק בלתי נפרד מצוות BeastMode המון הצלחה בהמשך!

BEASTMODE ניוזלטר

אנו נעריך הצטרפו לרשימת ניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים על פי קטגוריות לבחירתכם בלבד

Comments

mood_bad
 • No comments yet.
 • chat
  Add a comment

  תשתפו לחברים

  השיתוף שלכם נותן לנו מוטיבציה להמשיך לעדכן כתבות חדשות
  סגור
  צאט לייב
  BEASTMODE - תמיכה
  שירות לקוחות | תמיכהיניבWhatsApp
  שיווק | ושת\"פמייקלWhatsApp
  שירות לקוחות | תמיכהיהודהWhatsApp
  שירות לקוחות | תמיכהיוסיWhatsApp

  Send this to a friend