מכון כושר פרופיט ירושלים- המהפכה של רשת מכוני הכושר לואו קוסט כבר כאן!

מכון כושר פרופיט ירושלים- המהפכה של רשת מכוני הכושר לואו קוסט כבר כאן!

הכירו את גדול מכוני הכושר בארץ- מכון כושר פרופיט ירושלים. ברשת פרופיט, דוגלים בתפישה שכושר, אימונים ואורח חיים בריא וספורטיבי ראויים להיות נגישים לכולם ורשת מכוני הכושר מיישמת זאת הלכה למעשה
עם מחירי לואו קוסט משתלמים, המסמנים את המהפכה בנישת מכוני הכושר.
החזון של פרופיט הוא הפיכת הכושר הגופני לפשוט, נגיש וזמין לכל שכבות האוכלוסיה בארץ, ולא רק לבעלי אמצעים.

מה עומד מאחורי הגישה של פרופיט ישראל?

אסטרטגית הלואו קוסט התחילה בארה”ב והביאה למהפכת מחירים בתחומים רבים כגון: סלולר, טיסות, חופשות ועוד.  השיטה מאפשרת לנותני השירות להתמקצע בתחום אחד, חשוב ומרכזי, ללא תוספות מיותרות ולא נחוצות המייקרות את המוצר. באופן זה מקבל הלקוח את השירות המקצועי והאיכותי ביותר במחירים ללא תחרות! גם במקרה של מכון כושר פרופיט ירושלים, יכולים המתאמנים להשתמש במתקני חדר הכושר תמורת מחיר מוזל וקבוע לחודש.

מה עוד מקבלים המתאמנים בפרופיט?

רשת פרופיט מביאה את הבשורה: מכשור חדרי הכושר מהמתקדמים בעולם, מתחמים ענקיים, מאובזרים וחדשניים תוך הקפדה על כל פרט עד הקטן ביותר.

מכוני הכושר ברשת פרופיט, מתפרשים על פני שטח ענק של כ1500 מ”ר וכוללים אולם מרכזי בו נמצאים מתקני הכושר השונים של החברות המובילות כגון: PRECOR , STRTRAC, METRIX  ועוד רבות וטובות.

מתקני הכושר כוללים הליכונים, מכשירי קרוסטריינר, אופניים ועוד. בנוסף קיים מתחם מיוחד וייעודי לאמוני כוח, אימונים פונקציונאליים וסטודיו פתוח לאימון עצמאי.

חדרי הכושר מספקים שירות מיוחד לאימוניים אישיים בעזרתו של מאמן כושר אישי, המאפשר לכם להגיע לתוצאות מיטביות באימון שלכם.

ואם כל הטוב הזה לא מספיק לכם, דעו כי מרבית הסניפים, כולל הסניף בירושלים, מצוידים באולם סטודיו ענק של 200—250 מ”ר הכולל אימוני רצועות משולבים, פילאטיס, יוגה, זומבה, אירובי, קיקבוקסינג ועוד!

מכון כושר פרופיט ירושלים

הכירו את סניף פרופיט ירושלים המדהים , אחד מהסניפים האהובים והמבוקשים של פרופיט: מתחם ענקי ועשיר במכשירי כושר מגוונים מהשורה הראשונה: עשרות הליכוני כושר, אופני כושר מצוידים ביחידת בידור עם ערוצי יס. עשרות רבות של מתקני משקולות מגוונים לכל שריר אפשרי בגוף. מנעד עצום של משקולות חופשיות, מתקני אגרוף ועוד. ומעל לכל חווית שירות, איכות ומקצועיות מן השורה הראשונה.

בפרופיט מקפידים לתת למנויים רק את מה שהם רוצים, במחיר שהם יכולים ובאיכות ללא פשרות! במכון תוכלו לבחור בין שירות מכשירי אירובי, מתחם לאימון פונקציונלי ומתחם גדול של משקולות חופשיים. בסטודיו של המכון בירושלים תוכלו להנות ממגוון חוגים לבחירתכם: זומבה, יוגה, פילאטיס, אימון רצועות, HIT, עיצוב הגוף ועוד.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על מכוני כושר באזור מגוריכם? אנו מזמינים אתכם להכנס לאתר BeastMode ולהתרשם מכל המידע המונגש במיוחד עבורכם!

 

 

 

 

BEASTMODE ניוזלטר

אנו נעריך הצטרפו לרשימת ניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים על פי קטגוריות לבחירתכם בלבד

Comments

mood_bad
 • No comments yet.
 • chat
  Add a comment

  תשתפו לחברים

  השיתוף שלכם נותן לנו מוטיבציה להמשיך לעדכן כתבות חדשות
  סגור
  צאט לייב
  BEASTMODE - תמיכה
  שירות לקוחות | תמיכהיניבWhatsApp
  שיווק | ושת\"פמייקלWhatsApp
  שירות לקוחות | תמיכהיהודהWhatsApp
  שירות לקוחות | תמיכהיוסיWhatsApp

  Send this to a friend