קורס מאמני כושר במכון וינגייט – האם כדאי לעבוד כמאמן כושר?

קורס מאמני כושר  – האם כדאי לעבוד כמאמן כושר?

כבר החלטתם מה תרצו להיות כשתהיו גדולים?
צעירים רבים רואים את עצמם עוסקים באימוני כושר ובהדרכת כושר גופני, ושואפים ללמוד קורס מאמני כושר במקום בו יצאו עם תעודה נחשבת. בשנים האחרונות, פתח בית הספר למאמנים במכון וינגייט קורס מדריכי כושר בענפים השונים בפריסה ארצית באמצעות שלוחות: החל מחיפה בצפון ועד לקריית גת בדרום, כך שכמעט כל אדם יכול ללמוד את המסלול המבוקש ולצאת עם תעודת מאמן כושר.

אנחנו פוגשים את מאמני הכושר באימונים פעם אחר פעם, אך לא תמיד יודעים מה זה אומר להיות מאמן כושר, והאם ניתן להתפרנס מזה. אז אם אתם חושבים ללמוד קורס מאמני כושר במכון וינגייט, להלן כמה עובדות שחשוב לדעת.

איפה עובדים כמאמני כושר?

לאחר לימודי תעודה במכון וינגייט או במכללה מוסמכת, ניתן להשתלב בדרך כלל בעבודה כמדריכים מכוני הכושר, בהדרכת קורסי הכנה לצבא, באימונים קבוצתיים, או באימונים אישיים בבית הלקוח. עבור מי שאוהב להתאמן בחדר הכושר ולא חושש מעבודה שהיא פיזית, היכולת להתאמן ולהרוויח כסף יכולה להיות ממש חלום.

הידע המקצועי שרוכשים בקורס הוא בדרך כלל בעל תרומה ענפה ואדירה למתאמנים עצמם, כך שלעיתים אנשים מגיעים לקורס כדי לשפר את הידע הגופני שלהם במישור האישי.

מה עושים בעבודה עצמה?

על פי רוב, תפקיד מאמן הכושר לא מסתכם במה שרואה המתאמן מהצד (סטים של תרגילים וזריקות מוטיבציה).

מאמן כושר מוסמך יבנה עבור המתאמן תוכנית אימונים מפורטת, שמטרתה להשיג את היעדים שהוצבו בתוכנית מובנית מראש. כשמדובר במאמני כושר עצמאיים, העובדים גם מחוץ למסגרת חדר הכושר, מתווספות להם משימות שקשורות לפרסום וקידום העסק.

מאמני כושר עצמאיים? אי אפשר להצליח בלי שיווק

אם סיימתם את קורס מאמני הכושר בוינגייט, רוב הסיכויים שתצטרכו לבצע שיווק עצמי כדי לקדם את השירות אותו אתם מציעים.
אם תרצו להצליח בשוק מאמני הכושר, שוק בו לעיתים קרובות היצע המאמנים גדול מן הביקוש, תצטרכו לשבת עם עצמכם ולהגדיר בדיוק מהי הייחודיות שלכם.
אחת הטעויות הנפוצות ביותר של מאמני כושר מתחילים הוא להצהיר כי השירות שלהם מתאים לכל סוגי האוכלוסיה.

כלל ראשון לשיווק העסק שלכם- מה אתם מוכרים ולמי

הכלל הראשון שבו עליכם להתמקד כדי לשווק היטב את העסק שלכם, הוא לבחור את קהל היעד בו אתם בוחרים להתמקד- האם מדובר בבני נוער? נשים אחרי לידה? גברים שעברו את גיל 40? או כל קבוצה אחרת.
כמו כן, עליכם להחליט מה אופי האימונים והיכן תרצו לקיים אותם. האם האימונים שלכם יתקיימו בבית הלקוח? בבית שלכם? האם תבחרו לאמן את הלקוחות שלכם במקומות ציבוריים כמו חדר כושר? אלו רק חלק מהשאלות שעליכם לשאול את עצמכם בנוגע לעסק שלכם, כדי להבין מה הייחודיות שלכם כמאמני כושר, מה אתם מוכרים ולמי אתם מוכרים.

כמה כסף ניתן להרוויח במסגרת קורס מאמני כושר?

בדיוק כמו בכל עבודה אחרת, גם כאן, מאמני כושר מתחילים ירוויחו פחות מחבריהם המנוסים יותר. מדריך כושר מתחיל מרוויח בחדר הכושר שכר שעתי נמוך למדי (לרוב מדובר בשכר מינימום או טיפה מעל), והכל תלוי במספר השעות והמשמרות. מדריכי כושר מתחילים לרוב ירוויחו סכום של כ-35 ₪ לשעה.

מדריכי כושר בעלי ותק ומוניטין רב יותר, יכולים להרוויח סכומים גבוהים יותר ולהגיע למשכורת יפה, הודות לדרישה גבוהה של המתאמנים לאימונים אישיים.

פורטל BeastMode– פלטפורמת פרסום למאמני כושר

בשנים האחרונות, המודעות לבריאות וכושר גוברת, וכך גם הביקוש למאמני כושר מוסמכים. עם זאת, חשוב לדעת שכל מאמן כושר מתחיל או ותיק צריך להשקיע בפרסום, כיוון שהיצע המאמנים גדל עם הזמן.

בדיוק לשם כך הוקם פורטל BeastMode, המאגד מגוון מאמני כושר ומציע פלטפורמת פרסום נוחה ואפקטיבית. בפורטל BeastMode תוכלו לבחור בין כמה שיטות פרסום לשיווק העסק שלכם: פרופיל אישי, באנרים פרסומיים, כתבות שיווקיות, מיילים בתפוצה אישית, המלצות וכמובן הוספת שמכם וניסיונכם לאינדקס המאמנים האישיים שבאתר לחץ כאן. בתשלום חד פעמי שנתי תוכלו לפתוח פרופיל מותאם למאמן כושר.

מאמן כושר אישי

מתלבטים אם ואיך לפרסם את עצמכם? אנו מזמינים אתכם ליצור קשר

BEASTMODE ניוזלטר

אנו נעריך הצטרפו לרשימת ניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים על פי קטגוריות לבחירתכם בלבד

Comments

mood_bad
 • No comments yet.
 • chat
  Add a comment

  תשתפו לחברים

  השיתוף שלכם נותן לנו מוטיבציה להמשיך לעדכן כתבות חדשות
  סגור
  צאט לייב
  BEASTMODE - תמיכה
  שירות לקוחות | תמיכהיניבWhatsApp
  שיווק | ושת\"פמייקלWhatsApp
  שירות לקוחות | תמיכהיהודהWhatsApp
  שירות לקוחות | תמיכהיוסיWhatsApp

  Send this to a friend