תחרות מר ישראל- פיתוח גוף גברים ונשים

תחרות מר ישראל פיתוח גוף גברים ונשים

תחרות מר ישראל 2019 , נערכת מדי שנה בשנה כפעילות תחרותית וערכית, ומטרת העל שלה היא להציג את מסת השרירים, חיטובם וגודלם על ידי המועמדים השונים, גברים ונשים, באופן האסתטי ביותר.
לשם כך, נדרשים עשרות מועמדי התחרות לאמן את עצמם לאורך חודשים ארוכים באימוני כושר אישיים, אימוני משקולות, ותרגילי התנגדות שונים באופן קבוע.

במקביל לאימונים הגופניים, מתבצע משטר תזונה קפדני, הכולל אכילת מזונות מזינים ובריאים בעלי רמה גבוהה של חלבון והקפדה על שעות שינה סדירות מדי לילה. בנוסף, מפתחי גוף רבים המעוניינים להגיע לתחרות מר ישראל כשהם מוכנים, נעזרים בתוספי מזון שונים.
שמירה על משטר קפדני, הכולל שילוב נכון בין נוזלים, פחמימות, מלחים וחלבונים ואימונים עקביים, מסייעים למועמד לשמור על גופו מפני התכווצויות שרירים וחולשה האופיינים בתום התחרות.

 

תחרות מר ישראל – 24.10

התחרות האחרונה שנערכה בישראל, אורגנה בשותפות איגוד WNBF, הבית של מפתחי הגוף הטבעיים בישראל. הארגון מכין את המתמודדים לתחרות מאלף ועד תו, מסייע להם במציאת מאמני כושר מתאימים ועוזר להם להבין מה הקריטריונים החשובים ביותר אותם בודקים השופטים בתחרות. הבנת כל מרכיבי היסוד הללו, מסייעת למתמודדים לנצח בתחרות או להגיע למקומות מכובדים.

הצצה קטנה לקטגוריית בקיני עד גיל 21, מהתחרות האחרונה שלנו ב24.10 !! היתה הופעה נהדרת! מתחרות טבעיות ברמה גבוהה , שהציגו פרופורציות ופוזינג באיכות מטורפת .

התחרות האחרונה של מר ישראל לפיתוח גוף גברים ונשים, התקיימה בתאריך 24.10 בבית דני בתל אביב. בתחרות התחרו עשרות גברים ונשים על התארים: פיתוח גוף גברים, ביקיני נשים, פיטבאדי נשים, פיזיק גברים, קלאסיק פיזיק גברים והשינוי הגדול.
חשוב לציין כי גודל וחיטוב המועמד אינם הפקטור היחיד המרכיב את הניקוד הסופי, והוא מורכב ממרכיבים חשובים נוספים כמו: מסת שריר, פרופורציות, פוזינג, הצגה עצמית של המועמדים על הבמה ועוד.
טקס חלוקת הפרסים

בסוף תחרות מר ישראל 2019 , מתקיים טקס חלוקת המדליות לזוכים בתחרות שנבחרו מבין כלל המתמודדים לטובים ביותר בכל קטגוריה. בנוסף לתחרות פיתוח הגוף, מתקיימת במקביל גם תחרות בשם “השינוי הגדול”, בה נבחרים מתחרים שעברו ירידה דרסטית במשקלם, המציגים את השינוי שלהם לעין כל וזוכים בפרס לפי הצבעת הקהל.
כל הזוכים הגדולים בתחרות מר ישראל, זכאים להתחרות באליפות העולם לפיתוח גוף, המתקיימת מדי שנה בניו יורק, ארה”ב.
תחרות מר ישראל הבאה, שתאורגן אף היא בשותפות מלאה עם איגוד WNBF, מתוכננת לתאריך 7.5.2020. יש למה לצפות!

BEASTMODE ניוזלטר

אנו נעריך הצטרפו לרשימת ניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים על פי קטגוריות לבחירתכם בלבד

Comments

mood_bad
 • No comments yet.
 • chat
  Add a comment

  תשתפו לחברים

  השיתוף שלכם נותן לנו מוטיבציה להמשיך לעדכן כתבות חדשות
  סגור
  צאט לייב
  BEASTMODE - תמיכה
  שירות לקוחות | תמיכהיניבWhatsApp
  שיווק | ושת\"פמייקלWhatsApp
  שירות לקוחות | תמיכהיהודהWhatsApp
  שירות לקוחות | תמיכהיוסיWhatsApp

  Send this to a friend